Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50 zł premii dla obecnych posiadaczy Konta Jedynego w Toyota Banku
#1
W promocji "Aktywni zyskują" za założenie Lokaty Plan Depozytowy na 130 dni, a obecni klienci mogą otrzymać 50 zł premii. 

50 zł premii za założenie lokaty Plan Depozytowy
W promocji "Aktywni zyskują" można zdobyć jednorazową premię 50 zł za założenie lokaty Plan Depozytowy na 130 dni i utrzymanie salda na koncie przez co najmniej 40 dni. Nagroda zostanie wypłacona do 31 marca 2017r. w formie przelewu. Premia jest zwolniona od podatku dochodowego.
Jak wziąć udział w akcji?
  1. Od 6 do 19 grudnia zarejestrować się w aplikacji na stronie aktywnizyskuja.zpremia.pli podać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, a następnie potwierdzić uczestnictwo poprzez kliknięcie w aktywny link i postępowanie zgodnie z instrukcją.
  2. Od 6 grudnia do 8 stycznia założyć przynajmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 130 dni(oprocentowanie nominalne 2,5% w skali roku) na kwotę 10 000 zł oraz utrzymać ją przez co najmniej 40 dni od założenia. W przypadku przedterminowym zerwaniem lokaty, bank nie wypłaca odsetek.
  3. Przez co najmniej 40 dni od założenia lokaty utrzymać zwiększone o kwotę co najmniej 10 000 zł saldo wszystkich depozytów (kont i lokat) w stosunku do salda z 5 grudnia 2016 r.
  4. Do 13 marca, po otrzymaniu powiadomienia o zakwalifikowaniu się do uzyskania nagrody, zalogować się w aplikacji i uzupełnić dane o numer rachunku aktywnego Konta Jedynego (tam zostanie przelana premia) oraz adres zamieszkania.

Regulamin promocji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości