Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie ubezpieczenie?
#1
Witajcie. 
Przyszedł czas na to aby znaleźć jakieś odpowiednie ubezpieczenie na życie. Czy jest ktoś w stanie opisać jakieś dobre ubezpieczenie ? Dość pilna sprawa.
Odpowiedz
#2
Jest sporo firm ubezpieczeniowych na życie. Po pierwsze ja bym wybrał takie gdzie przedstawicielstwo tej firmy jest w mojej miejscowości. Bezpośrednia rozmowa jest lepsza od telefonicznej. Następna sprawa jakiej jest kondycji finansowej. Zasada ogólna jest prosta im mniej firma żąda dokumentacji, np oświadczeń o stanie zdrowia tym składki na podobne odszkodowania będą rosły
Odpowiedz
#3
Hm, przemyślę to jeszcze i dam znać.
Odpowiedz
#4
W związku z tematem ubezpieczenia na życie zastanawia mnie, czy warto skorzystać z rozmowy z doradcą firmy Expander. Chodzi mi o to, czy wszystko jest przedstawiane obiektywnie na spotkaniu, czy tez firma ta ma jakieś szczególne profity żeby ukierunkować klienta na konkretnego ubezpieczyciela??? Z tego co się orientuję ciekawą ofertę ubezpieczenia na życie ma Allianz i Aviva. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#5
Najlepsze ubezpieczenie na życie to na pewno jest PZU bo tam mają najlepszą o sobie opinie od wszystkiego mają ubezpieczenia.
Odpowiedz
#6
Jak dla mnie najlepsze jest PZU Smile
Odpowiedz
#7
(20-12-2016, 18:07)anja38 napisał(a): W związku z tematem ubezpieczenia na życie zastanawia mnie, czy warto skorzystać z rozmowy z doradcą firmy Expander. Chodzi mi o to, czy wszystko jest przedstawiane obiektywnie na spotkaniu, czy tez firma ta ma jakieś szczególne profity żeby ukierunkować klienta na konkretnego ubezpieczyciela??? Z tego co się orientuję ciekawą ofertę ubezpieczenia na życie ma Allianz i Aviva. Co o tym sądzicie?

pewnie ze maja profity i ukierunkowuja na konkretna firme, jesli masz czas proponuje zajrzec do kilku posrednikow i zapytac
Odpowiedz
#8
Dlaczego uważacie, że PZU ma najlepsze ubezpieczenie na życie??? Fakt firma znana i istnieje od wielu lat. Składki mogą oferować niskie, ale czy ktoś z was próbował wydobyć od nich ubezpieczenie np. po wypadku??? Moja znajoma miała wielkie problemy, chociaz wszystko było udokumentowane i lekarz orzecznik przyznał jej jakiś wysoki stopień uszkodzenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości