Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oszczędności
#1
Który z banków według was jest najlepszy do zaoszczędzenia w nim pieniędzy na wysoki procent?
Odpowiedz
#2
Według mnie najlepszym kontem oszczędnościowym jest Orange Finanse oprocentowanie wynosi tak 3,5% to najwięcej jest jak widziałem.
Odpowiedz
#3
Witam analizowałem różne konta i najlepiej wypadło deutsche bank "konto oszczędnościowe plus oprocentowanie do 100.000zł 2,55%
na 4 miesiące .Niestety najlepsze lokaty i konta są na krótko i można tylko raz w roku z nich skorzystać ta promocja jest aktualna .
Odpowiedz
#4
wychodzi na to ze co kilka miesiecy trzeba by bylo przezucac pieniadze do roznych bankow i na rozne konta,
bo inaczej procent poczatkowy  ( np 3 miesiace ) jest wysoki a potem minimalny
Odpowiedz
#5
A Polskie Banki np PKO albo milenium bank ? Może ma ktoś tam żałozone konto?
Odpowiedz
#6
jak dla mnie millennium. Za prowadzenie nic nie płacisz. Raz w miesiacu możesz wypłacić z konta za darmo. Polecam Smile
Odpowiedz
#7
deutsche bank ktoś mi mówił o tym banku że podobno w każdym bankomacie w innym kraju można wypłacić konto ale nie wiem czy to prawda?
Odpowiedz
#8
A ma ktoś może jakieś informacje od tym Deutsche Bank ?
Odpowiedz
#9
Osobiście używam oszczędnościowego w Nest Banku, mam tam też główne konto. Całkiem dobre warunki choć powiedzmy sobie szczerze we wszystkich bankach w sumie oprocentowanie na kontach oszczędnościowych jest nikłe ale jak pieniądze i tak mają leżeć to lepiej niech leżą na takim koncie. Jedna wypłata w miesiącu jest za darmo. Co do oprocentowania to trzeba czytać dokładnie umowy bo większość banków na początku daje nawet 3-3,5% ale obowiązuje to tylko do określonej kwoty i na niedługi okres czasu a potem nierzadko spada do 1-1,5%. Osobiście polecam założenie konta oszczędnościowego w banku w którym mamy już główne konto. Warunki wszędzie są podobne a tak jest najwygodniej.
Odpowiedz
#10
Mam konto oszczędnościowe w Millennium i oprocentowanie (2,7%) jest dość zadowalające w porównaniu z innymi bankami, jednak jest to oprocentowanie tylko na nowe środki na 3 miesiące. Jak chce się dłużej korzystać z wyższego oprocentowania trzeba troszkę pokombinować (przerzucić środki do innego banku tak, żeby na dzień badania zaangażowania mieć mało lub nic, wtedy na kolejne 3 miesiące znowu całe środki będą traktowane jako nowe). Minus taki, że co 3 miesiące trzeba powtarzać tę procedurę (i mieć konto w innym banku) i trzymać się odpowiedniego terminu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości