Forum kredytowe - najlepszykredyt24.pl

Pełna wersja: Jakich kont osobistych nie polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym się spytać, których kont osobistych nie polecacie, które banki zrobiły na was złe wrażenie itp.
Pewnie jak dla każdego Ambel Gold tam gdzie ludzie dużo pieniędzy tam stracili ale pewni najbardziej to w skoku bym nie polecał podobno ma upaść słyszałem.
jak dla mnie bank wbk jest średnio zadowalający
Zdecydowanie odradzam korzystanie z ofert Banca Monte dei Paschi di Siena, gdyż bardzo prawdopodobne jest, że niedługo upadnie.
Pozdrawiam.
W WBK kiedyś było fajnie, ale niedawno podnieśli opłaty i w tej chwili biorą nawet opłaty za prowadzenie konta oszczędnościowego - co w połączeniu z podatkiem Belki sprawia, że właściwie takie konto w WBK w ogóle się nie opłaca. Za sms kody do przelewów też pojawiły się opłaty. Także mnóstwo opłat za drobiazgi, a mało korzyści.
Ja nie polecam konta w Banku Pocztowym. Jedyna jego zaleta to duża liczba placówek w których można wypłacić. Wady to opłaty za samo konto jak i kartę. Częsta kolejka na poczcie jak chcemy wypłacić za darmo (musimy czekać do tego samego okienka co reszta klientów a wiadomo że teraz na poczcie ludzie załatwiają prawie wszystko od paczek po zakupy a na rachunkach kończąc). Częste przerwy techniczne w bankowości internetowej, brak aplikacji banku na smartfona. Niestety konto na dzisiejsze czasy dla osób obeznanych z internetem jest mocno niezadowalające.
A ja nie polecam ogólnie kont płatnych. Jest taki wybór na rynku że można mieć darmowe i nie powinniśmy płacić za cokolwiek
niestety pko bp, wiela tal u nich bylam i okazalo sie ze maja duze koszty utrzymania konta, problem dotyczy takze moich rodzicow ... gdy odchodzilam nawet nie probolai utrzymac dlugoletniego klienta