Forum kredytowe - najlepszykredyt24.pl
Kredyt konsolidacyjny ? Dla kogo ? - Wersja do druku

+- Forum kredytowe - najlepszykredyt24.pl (http://forum.najlepszykredyt24.pl)
+-- Dział: Kredyt (http://forum.najlepszykredyt24.pl/Forum-kredyt)
+--- Dział: Konsolidacyjny (http://forum.najlepszykredyt24.pl/Forum-konsolidacyjny)
+--- Wątek: Kredyt konsolidacyjny ? Dla kogo ? (/Watek-kredyt-konsolidacyjny-dla-kogo)Kredyt konsolidacyjny ? Dla kogo ? - wielbiesiebie - 16-12-2016

Witam, zwracam się z pytaniem, dla kogo tak naprawdę przewidziany jest taki kredyt ? Wydawało mi się, że kredyt konsolidacyjny przyznawany jest osobom, które nie są w stanie płacić wszystkich mniejszych kredytów osobno, tylko chcą  je połączyć w jeden kredyt i płacić jedną ratę. Banki natomiast dość szybko wytrąciły mnie z ww. myśli. Mianowicie jeżeli osoba, która ma kilka pożyczek, na łączną kwotę ok 18 tysięcy zł, zarabia 3500zł miesięcznie na ręke, a do tego nie ma na utrzymaniu rodziny, ani własnego mieszkania, idzie do banku po kredyt konsolidacyjny i wciąż słyszy odmowę, to jest (przynajmniej dla mnie) bardzo niezrozumiała sytuacja. Zastanawiam się, czy kredyt konsolidacyjny jest rarytasem dla osób z wyższej klasy społecznej, czy też taki kredyt nie istnieje, a jest jedynie.. no właśnie.. czym ? Proszę o odpowiedź


RE: Kredyt konsolidacyjny ? Dla kogo ? - anja38 - 20-12-2016

A to ciekawe zadałeś pytanie. Jeśli chcesz mogę podać Tobie namiary na osobę zajmującą się takimi zagadnieniami.Ma tez swój portal, na którym porusza tematykę konsolidacji kredytów. Podaję link: http://www.bogatyelblag.pl/. Jest tam kontakt to Bartosza Radomskiego. On powinien wszystko wytłumaczyć. Polecam.


RE: Kredyt konsolidacyjny ? Dla kogo ? - jaskulecyka88 - 28-12-2016

Witam, 

Otóż ja skorzystałam z kredytu konsolidacyjnego, ale nie dlatego, żeby połączyć ratę za kredyty, ale spłaciłam dwa mniejsze kredyty (mój i męża) i jeszcze dobraliśmy dodatkową kwotę (spory remont). Wcale nie trzeba mieć jakichś super dochodów, żeby ta opcja była możliwa. Wystarczyło tylko nie mieć zaległości w ratach i oczywiście mieć jakąś zdolność kredytową.


RE: Kredyt konsolidacyjny ? Dla kogo ? - jasieekkg - 06-01-2017

Witam

myślę iż kredyt konsolidacyjny jest kredytem dla każdego kto ma wiele kredytów w różnych bankach spłacają je terminowo ale nie raz miesiąc jest słabszym miesiącem finansowym więc na życie nie wiele pozostaje. Skorzystałem sam z takiego kredytu zmniejszyłem sobie raty i do tego dostałem dodatkowe środki na realizacje planów.


RE: Kredyt konsolidacyjny ? Dla kogo ? - kam11121 - 06-01-2017

Należy jednak również pamiętać że niższa rata oznacza wydłużenie okresu kredytowania i najczęściej całkowity koszt pożyczki.